Cesvaines novada pašvaldības domes priekšsēdētāju jaunievēlētie deputāti vēlēs 20. jūnijā, nevis 15. jūnijā, kā bija rakstīts laikraksta „Stars" 14. jūnija numura 2. lappusē „Pirmie sēžu datumi ir zināmi". Atvainojos par pārpratumu, pieļauto kļūdu un sagādātajām neērtībām tagadējā sasaukuma deputātiem, jaunievēlētajiem deputātiem un laikraksta lasītājiem.
– 15. jūnijā pulksten 14.30 vēl notiks Cesvaines novada domes kārtējā sēde ar līdzšinējo domes deputātu piedalīšanos, bet uz pirmo sēdi jaunievēlētie domes deputāti pulcēsies 20. jūnijā pulksten 10. Cesvaines novada vēlēšanu komisijas uzaicinājumu esam jau saņēmuši, – trešdien „Staru" informēja Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats.
Vaicāts, kādēļ tiek sasaukta kārtējā domes sēde, kad citur Latvijā šajā dienā jau kopā sanāk jaunievēlētie deputāti, pašvaldības vadītājs uzsvēra, ka viņš deputātus jau pirms vēlēšanām brīdināja, ka droši vien būs jāstrādā arī jūnijā, sanākot gan uz komiteju, gan domes sēdi, ņemot vērā, ka jaunievēlēto domju pirmās sēdes var sasaukt ne ātrāk kā 10 dienas un ne vēlāk kā 20 dienas pēc vēlēšanu rezultātu paziņošanas. Lai jaunievēlētā dome varētu pilnvērtīgi sākt strādāt, ir jāievēlē gan domes priekšsēdētājs, gan viņa vietnieks, kā arī jāapstiprina komiteju sastāvi un pēc tam ir jāsasauc komiteju sēdes, lai ievēlētu komiteju vadību.
– Kārtējā sēdē būs diezgan plaša darba kārtība. Izskatīsim vairākus informatīvus jautājumus, tāpat lemsim par grozījumiem pašvaldības nolikumā, publiskā pārskata apstiprināšanu, adreses un nosaukuma maiņu, adreses piešķiršanu, sadarbības līgumu, līdzfinansējumu grāmatas izdošanai un apspriedīsim vēl citus jautājumus, – atzīmēja Vilnis Špats.
16.06.2017.