Svētdien, 4. jūnijā, sporta deju klubs "Rondo" vadīja sezonas noslēguma pasākumu bānīša Gulbene-Alūksne teritorijā.
Deju pedagogs Artis Birks kopā ar audzēkņiem un viņu ģimenēm izbaudīja skaistos Vasarsvētkus brīvā dabā. Maršruta ietvaros tika izmēģināts brauciens ar rokas drezīnu, apskatīts vilcienu depo un nobaudīts ēdiens, kas gatavots uz ugunskura. Brauciena laikā iznāca piedzīvot improvizētu laupītāju uzbrukumu. Atrakcija uzlaboja kolektīva kopējo noskaņojumu un saliedēja komandu. Pārvarot dažādus pārbaudījumus, sporta kluba dejotājiem veiksmīgi noslēdzās sezona.
Deju pedagogs Artis Birks ir gandarīts par dejotāju sasniegumiem un rezultātiem gada laikā. 3. jūnijā sporta deju kluba "Rondo" dalībnieki kuplā skaitā piedalījās sezonas noslēguma konkursā Aizkrauklē.
Jāuzsver, ka sporta deju kolektīvs ar katru gadu pieaug. Šogad dejotprasmi izkopa 50 audzēkņi ar vēlmi apgūt sporta dejas standartdeju un Latīņamerikas deju programmās. Dažiem darbība sporta deju programmās sniedzas tikai mēneša garumā. Tomēr nav iespējams nepamanīt rezultātu. Arī nākamgad sporta deju klubs sagaidīs jaunus dejotājus un kopīgiem spēkiem turpinās ceļu uz panākumiem.
Lai arī vasara ir sākusies, kolektīvs ik mēnesi darbu turpinās vasaras deju nometnēs. Sporta dejas ir pilnvērtīgs sporta veids, kur nepieciešams uzturēt ķermeni fiziski stabilā formā, lai ar jauniem spēkiem piedalītos nākamajā sezonā. Oktobrī deju pedagogs Artis Birks ir ieplānojis rīkot sezonas starta konkursu, savukārt starptautiskais deju festivāls "Madonas valsis" norisināsies nākamā gada februārī. To iespējams vērot Madonas pilsētā jau vairākus gadus pēc kārtas.
Uz tikšanos jaunajā mācību gadā!
09.06.2017.