Jau ierasts, ka katra gada nogalē un jaunā gada sākumā Madonas pilsētas dome vēršas pie iedzīvotājiem ar aicinājumu izteikt priekšlikumus un idejas pašvaldības turpmākajam darbam.
Decembra „Domes Vēstnesī" un arī šajā laikraksta „Stars" numurā publicējam anketu „Dāvā domei domu!", kurā madonieši aicināti izteikt savu ierosinājumu par to, kā uzlabot, pilnveidot vai izveidot no jauna to, kas, jūsuprāt, Madonai būtu vajadzīgs (vai – tieši otrādi – ir traucējošs), attīstāms, pārveidojams. Jūsu priekšlikums var būt par jebkuru ar pilsētu saistītu sfēru – sākot no pilsētas ainavas, infrastruktūras, beidzot ar sabiedriskām un kultūras dzīves aktivitātēm.
Turklāt vēršam iedzīvotāju uzmanību arī uz to, ka no 9. līdz 23. janvārim notiek sabiedriskā apspriešana par Madonas pilsētas sociāli ekonomiskās attīstības programmas 2008.-2014. gadam projektu.
Lai rastu pēc iespējas vairāk jūsu domu, esam lūguši atsaukties arī mūsu izglītības iestādes – bērnudārzus un skolas, šādā veidā cerot uz ģimeņu atsaucību. Varbūt tieši jūsu ierosinājums būs pamats kādai labiekārtotai vai izveidotai vietai pilsētā, kādam novērstam trūkumam, kas priecēs vai uzlabos sadzīvi daudziem madoniešiem un pilsētas viesiem.
Autore: DZINTRA STRADIŅA
domes sabiedrisko attiecību speciāliste