Madonas bērnu un jauniešu centrs (BJC) no 5. līdz 9. jūnijam organizē vasaras nometni bērniem „Ķer dabu aiz rokas!".
Nometnes vadītāja Ieva Repša „Staru" informē, ka par pedagogiem nometnē darbosies Madonas BJC skolotāji. Tēma un aktivitātes šoreiz būs vērstas uz dabu, jo „pēc skolas un aizvadītā mācību gada ir jāatpūšas un enerģētiski visiem jāuzlādējas". Nometnes laikā notiks pārgājiens, daudz kustīgu aktivitāšu, arī radošās darbnīcas, teātra darbnīcas, spēles un atrakcijas.
Nometnes piedāvājums attiecas uz Madonas BJC pulciņu bērniem, kas mācās no 3. līdz 5. klasei.
Noslēdzošajā nometnes dienā – 9. jūnijā – visi dosies uz izklaides parku „Avārijas brigāde", kas atrodas Lielvārdes novadā.
30.05.2017.