Balts eņģels no debesīm laižas,
Un paša Dieva mīlestība
Uz Tavas galvas rokas liek,
Lai pusnakts brīnums
Katra sirdī tiek…
Kad tumsa izpleta savu melno mantiju, atvēra acis, zvaigznes un pa mēnesstīgām pirmie sapņi devās pie tiem, kuri jau čučumuižā.
Bet tie radošie cilvēki, kurus darbina "perpetuum mobile"un kuri vienmēr atrod kādu brītiņu, lai iepriecinātu arī apkārtējos, devās uz Valda "Līdumu" muzeju, lai skaisti aizvadītu šo laiku – gadu miju.
Pagalmā satupušie rūķi ar saviem gaismekļiem – svecīšu liesmām – laipni tos saņēma un rādīja ceļu uz telpām.
Zāle – svētku greznojumā un rotājumos, kamīnā – liesmas. Atrakcijās, dziesmās, loterijās un Ērgļu mūziķu sniegumā laiks aizskrēja nemanot.
Brīžiem mūziķi rāva vaļā tā, ka dejoja mēness, dejoja zvaigznes un rūķi pagalmā. Paši sparīgākie un enerģiskākie sagrieza tādus dančus, ka neizturēja pat zāles grīda!
Vecais gads aizvadīts, kā pienākas, nu ceļš vaļā jaunajam. Sekmes, veiksmi un laimi!
Autors: JĀNIS ŠTEINERTS