Maijā visos Latvijas reģionos darbu uzsāka 40 jaunās netrafarētās automašīnas.
Arī Vidzemes reģiona pārvaldē jaunie spēkrati sekmīgi veic savu darbu. Galvenie darbības virzieni ir vērsti uz rupju ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu konstatāciju, kas iekļauj gan atļautā ātruma pārkāpšanu, gan agresīvu braukšanu un citu pārkāpumu fiksēšanu. Šobrīd reģionā ir konstatēti vairāki ātruma pārsniegšanas gadījumi, kur lielākais ātruma pārkāpējs traucies ar 188 km/h, informē Valsts policija.
19. maijā pulksten 19.19 Madonas novadā, autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene 16. kilometrā, 1987. gadā dzimis vīrietis vadīja motociklu Kawasaki ar ātrumu 188 km/h, kur atļautais braukšanas ātrums bija 90 km/h. Transportlīdzekļa vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
30.05.2017.