Jāņa Simsona Madonas mākslas skolas audzēkņi un pedagogi 26. maijā pulksten 17 Madonas kultūras namā svinēs mākslas skolas izlaiduma vakaru.
Šogad skolu absolvē un apliecību par profesionālās ievirzes programmas „Vizuāli plastiskā māksla" apgūšanu saņems sešpadsmit jaunie mākslinieki, Madonas novada jaunieši no Madonas pilsētas, Mārcienas, Ļaudonas, Aronas, Liezēres. Kā informē skolas direktore Kristīne Šulce, tie ir: Ance Ārente, Elīna Burķīte, Krista Ūdre, Viktorija Ūdre, Sāra Daniela Zaikova, Ieva Ērika Ķeirāne, Renāte Pleša, Dagnija Dreika, Laura Elīna Berģe, Jēkabs Sināts, Evita Broka, Elizabete Sekste, Diāna Dzelzkalēja, Lelde Pavloviča, Jolanta Romanova, Loreta Ducena.
Jauniešu noslēguma darbi būs apskatāmi izlaiduma dienā Madonas kultūras namā un mākslas skolā.
24.05.2017.