Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, 22. maijā Cesvaines novada Cesvaines pagastā ugunsdzēsēji glābēji ar šļūtenes palīdzību no dubļiem izvilka govi.
Informāciju sagatavoja: SANDRA VĒJIŅA,
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas
vecākā speciāliste Vidzemē