Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vecajam gadam aizejot…

Redakcija

Autors • 05.01.2008.

Burtu lielums

Un atkal viens gads noslēdzies, atstājot aiz sevis atmiņu pēdas. Parasti mēs šajā laikā atskatāmies uz paveikto un domājam par nākotni. Ar Ziemassvētku eglītes pasākumu Meirānu O. Kalpaka pamatskolā noslēdzies pirmais semestris.

Decembra sākumā tika iedegta pirmā svecīte Adventa vainagā. Četru nedēļu garumā skolēni un skolotāji dekorēja skolu, tautas namu, pušķoja eglīti, gatavojās Ziemassvētku pasākumiem. Par skaisto koncertu un pārdomāto vakara programmu liels paldies direktores vietniecei audzināšanas darbā Dacei Mežsargai, mūzikas skolotājai Inetai Strodei, dramatiskā pulciņa vadītājai Ivonnai Gorai, skolas vadībai, skolēniem un vecākiem, kas palīdzēja un atbalstīja.

Mēs ikviens varam lepoties ar tiem labajiem darbiem un darbiņiem, ko esam paveikuši, lai cik grūti ikdienā ir bijis. Bieži ir licies, ka katrā dienā kopā turas spēks un vājums. Tāda ir dzīve. Tāpēc tā ir skola, lai visi mācītos, jo mācīties ir tik aizraujoši.

Lai jums, skolēni un skolotāji, jaunais gads ir cerīgs, lai viss izdodas!

Skolas padomes vārdā novēlu visiem piepildīt kādu izsapņotu vēlmi.

Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA

skolas padomes priekšsēdētāja


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px