Un atkal viens gads noslēdzies, atstājot aiz sevis atmiņu pēdas. Parasti mēs šajā laikā atskatāmies uz paveikto un domājam par nākotni. Ar Ziemassvētku eglītes pasākumu Meirānu O. Kalpaka pamatskolā noslēdzies pirmais semestris.
Decembra sākumā tika iedegta pirmā svecīte Adventa vainagā. Četru nedēļu garumā skolēni un skolotāji dekorēja skolu, tautas namu, pušķoja eglīti, gatavojās Ziemassvētku pasākumiem. Par skaisto koncertu un pārdomāto vakara programmu liels paldies direktores vietniecei audzināšanas darbā Dacei Mežsargai, mūzikas skolotājai Inetai Strodei, dramatiskā pulciņa vadītājai Ivonnai Gorai, skolas vadībai, skolēniem un vecākiem, kas palīdzēja un atbalstīja.
Mēs ikviens varam lepoties ar tiem labajiem darbiem un darbiņiem, ko esam paveikuši, lai cik grūti ikdienā ir bijis. Bieži ir licies, ka katrā dienā kopā turas spēks un vājums. Tāda ir dzīve. Tāpēc tā ir skola, lai visi mācītos, jo mācīties ir tik aizraujoši.
Lai jums, skolēni un skolotāji, jaunais gads ir cerīgs, lai viss izdodas!
Skolas padomes vārdā novēlu visiem piepildīt kādu izsapņotu vēlmi.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
skolas padomes priekšsēdētāja