Avenes, upenes, ķirši, mellenes, brūklenes, ērkšķogas, jāņogas – ziemā tas viss, kaut izņemts no saldētavas, sniedz vasaras smaržu un kārdinošas garšas, kā arī pasakaini skaistas saldēdienu krāsas. Nu kaut vai ogas var pārbērt saldējumam, var pagatavot gardu želeju ar veselām ogām, kā arī krēmu un ogu mērci.
Kādreiz mājās vārījām ogu debesmannu, biezos ķīseļus, želejas, tagad sievietes laikam kļuvušas nevaļīgākas vai slinkākas, jo visu ko garšīgu var nopirkt arī veikalā, ieskaitot eksotiskos augļus. Tomēr mūsu dārza un meža ogas ir daudz veselīgākas.
Arī SIA "Lubānas patērētāju biedrība" ēdnīcas pavāre ziemā tomēr iesaka gatavot saldos ēdienus no saldētajām Latvijas ogām vai ogu sulām.
Mūsu sarunā aicināju Lailu Ciuneli vairāk pastāstīt par saldajiem ēdieniem, kas tik labi garšo ne tikai bērniem. Par to pārliecinājos Lubānas vidusskolā, kur z/s "Kalna-stradi" saimnieks Guntars Ločmelis rīkoja saldēto ogu desertu degustāciju. Laila Ciunele bija pagatavojusi to, ko mājās spējam ikviens izvārīt, un nevajag īpašas mākas, tikvien kā vēlēšanos darboties.
– Labāk lai deserts top no saldētajām ogām, nevis veikalā pirkta koncentrāta, – domās dalās Laila.
Viņa iesaka pamēģināt pagatavot ogu sambuku. Tam var izmantot jebkuras atsaldētas ogas, cukuru, ko saputo ar olu baltumiem.
Gards būs rupjmaizes kārtojums, kur kārtām liek sasmalcinātu, apgrauzdētu rupjmaizi, aukstu dzērveņu vai brūkleņu ievārījumu (ogas saberztas ar cukuru) un putukrējumu. Rupjmaizes vietā var ņemt auzu pārslas, un rezultāts ir ļoti veselīgs.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 05.01.2008.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto