Ērgļu novada SAUSNĒJAS pagasta sociālās aprūpes centrā "Kastaņas" valdīja dzīva rosība. Ēkas priekšā parādījās mirgojoša eglīte, tai blakus – krāšņs Ziemassvētku rūķis ar jumtu segtā karietē.
Ziemassvētku pasākumam bija skaisti izrotātas telpas, īpaši zāle, kurā remontdarbus ar entuziasmu bija veikuši SIA "Madonas ceļu būves SIA" meistari, bet iekārtošanā piedalījies viss aprūpes centra personāls un arī iemītnieki.
Zālē, kur smaržoja pēc svaigi ceptām piparkūkām, pulcējās visi iemītnieki, arī invalīdi ratiņkrēslos. Viņus iepriecināja koncerts, ko sniedza personāla sieviešu ansamblis direktores Elitas Ūdres vadībā, kā arī meitenes no Ogres. Par bagātīgo galda klājumu, pateicoties sponsoru rūpēm (SIA "Madonas maiznieks" un SIA "Lielģērķi" no Meņģeles, Kalsnavas pagasta iedzīvotāji u. c.), bija gādājušas visas centra darbinieces. Neizpalika arī pa karstvīna tasei.
Visi sociālās aprūpes centra iemītnieki no Ziemassvētku vecīša saņēma saldumu un augļu paciņas, bet aktīvākie un darbīgākie – arī atzinības balvas.
Sirsnīgus apveikuma vārdus teica Sausnējas pagasta pārvaldes vadītāja Liena Kārkliņa.
Autors: ĀDOLFS BORBALS