ĒRGĻU saieta namā šodien notiek tematisks pasākums, kas veltīts mūsu novadnieka R. Blaumaņa 145. dzimšanas dienai, kas apritēja jau 1. janvārī, – "Es dzīvošu caur to labu, ko es tev esmu mācījis".
Tiks spēlēts Pētera Ērmaņa viencēliens "Brakos", kur Blaumaņa tēlā iejutīsies Valmieras teātra aktieris Aigars Vilims saspēlē ar Ērgļu teātra pašdarbniekiem. Atspulgs rakstnieka un kādas kalpones romantiskām jūtām.
– Vispirms gan pulksten 12.30 būs piemiņas brīdis Blaumaņa kapos, aizdegsim svecītes, bet pulksten 13 saieta namā sāksies minētais literāri muzikālais uzvedums, – aicina "Braku" muzeja vadītāja Anna Kuzina.
Autore: ASTRA ZAGORSKA