Pensionāru klubiņš "Pie Aiviekstes" aktīvi turpina savu darbību.
Sapulcējušies savā ikmēneša saietā, klubiņa biedri martā priecājās par tā dibinātājas un kādreizējās vadītājas Intas Vecozolas nosūtīto pārsteiguma dāvanu klubiņa pastāvēšanas piecpadsmitajā gadadienā – glīti noformētu foto bukletiņu katram dalībniekam, par ko viņai visu vārdā paldies.
Šajā reizē pasākumu apmeklēja ne tikai bibliotekāre Līga Taukule ar grāmatu apmaiņu, bet ieradās arī uzaicinātie ciemiņi no Madonas muzeja ar dzeju, lasījumiem un foto materiāliem par novadnieces – literātes Adinas Ķirškalnes dzīvi un darbību. Interesants bija muzeja darbinieces Daces Zvirgzdiņas stāstījums, ko papildināja Māra Zavacka un Sarma Rudenāja. Un ne jau visi atcerējās faktu, ka 2002. gadā par ievērojamiem nopelniem literārajā darbībā Adina Ķirškalne tika apbalvota ar Triju Zvaigžņu ordeni.
Laiks pagāja ātri, un nenotika pat ieplānots (ne-)dziesmas izpildījums sievietēm sakarā ar aizvadīto Sieviešu dienu. Bet atnācis jau ziedošais aprīlis, un kļūda tiks labota, pieplusojot arī otru dziesmu par šā mēneša tēmu. Jubilāru sveikšana arī turpinās. Visiem prieks, ka klubiņa biedru skaits nesarūk ar dažu "atkrišanu", bet parādās arī jaunas sejas, jo kopā būt visiem ir interesanti, jo sevišķi pēclieldienu trešdienā.
19.04.2017.