Laikraksts „Stars" pateicas „mūsu reportieriem", kas iesūtījuši bildes un problēmsituāciju aprakstus, tādējādi lasītājiem liekot savu reizi aizdomāties par it kā ikdienišķiem sadzīves kadriem, citu reizi – arī pamudinot rast risinājumu.
Izvērtējot šā gada pirmajā ceturksnī iesūtītos fotoattēlus, laikraksta „Stars" redakcija par labākajiem „mūsu reportieriem" atzina Ati – par ceļmalā pamanīto gulošo vīrieti ziemas salā, pie kura jaunieši piestāja, izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību un mudināja šādās situācijās nepalikt vienaldzīgiem arī citus iedzīvotājus, kā arī Sabīni, kas ar fotoattēlu, kurā mazs puisītis ar suni pastaigājas pa gandrīz nokusušu ledu uz dīķa, aktualizēja šādas rīcības bīstamību un rosināja vecākus ar saviem bērniem pārrunāt drošības jautājumus. Aicinām Ati un Sabīni sazināties ar laikraksta „Stars" redakciju pa tālruni 64821540, lai vienotos par balviņas saņemšanu – „Stara" e-abonementu trim mēnešiem!
Jāatzīst, ka izvēlēties no iesūtītajiem fotoattēliem bija grūti, jo ikkatrā no tiem lasītāji pamanījušies aktualizēt kādu svarīgu sadzīves jautājumu. Iesaisties arī tu laikraksta „Stars" satura veidošanā! Ja pamani interesantus kadrus vai sadzīves ainiņas Madonas reģionā, sūti foto ar nelielu aprakstiņu un savu kontaktinformāciju uz e-pastu [email protected] vai pa pastu: laikraksta „Stars" redakcijai, Blaumaņa ielā 17, Madonā, Madonas novadā, LV 4801. Foto var nosūtīt arī uz facebook.com/laikrakstsstars, „WhatsApp" ziņu uz tālr. numuru 26320932.
18.04.2017.