Jau zināms, ka XIV Deju svētki, kas šovasar notiks Rīgā, sastāvēs no 3 deju koncertiem. Tie būs: lieluzvedums, kurā piedalīsies ap 15 tūkstoši dejotāju, uzvedums „Deju svētkiem – 60", kurā mākslinieciskie vadītāji Ingrīda Saulīte un Uldis Šteins izveidojuši latviešu horeogrāfu veidoto deju „zelta fondu", kā arī koncertuzvedums izstāžu zālē Ķīpsalā, kas solās kļūt par vienu no dzīvespriecīgākajiem brīžiem Dziesmu un deju svētku laikā.
Koncertuzvedums izstāžu zālē Ķīpsalā notiks 8. un 10. jūlijā. Režijas koncepciju uzveduma režisore Indra Roga veido, balstoties uz ziņģes jēdziena ietilpību un tās dzīvotspēju tautā. Pie uzveduma libreta strādā Nora Ikstena, scenogrāfijas – Guntars Kambars.
Autore: INESE ELSIŅA