Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika lemts par finanšu izlietojuma saskaņošanu Madonas pilsētas 1. vidusskolā un Madonas pilsētas 2. vidusskolā laikā līdz 2017. gada
31. jūlijam.
Pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne deputātus informēja, ka saskaņā ar Madonas novada pašvaldības domes lēmumiem, kas saistīti ar pilsētas vidusskolu reorganizāciju, Madonas pilsētas 1. vidusskolai un Madonas pilsētas 2. vidusskolai budžeta tāmes ir apstiprinātas 2017. gada janvārim-jūlijam.
– Izstrādes stadijā ir tehniskā dokumentācija ERAF līdzfinansētā projekta ietvaros veicamajiem būvdarbiem un pamatlīdzekļu iegādēm. Lai novērstu iespējamu pašvaldības budžeta līdzekļu nelietderīgu izlietošanu pirms projekta realizācijas uzsākšanas tādiem telpu remontdarbiem un pamatlīdzekļu iegādēm, kas ir iekļauti realizējamā projekta izmaksās, nepieciešams veikt šo darbu un iegāžu saskaņošanu ar projekta risinājumos paredzēto, – informēja Solvita Seržāne.
Dome nolēma uzdot Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktora p. i. Inesei Strodei un Madonas pilsētas 2. vidusskolas direktoram Valentīnam Rakstiņam pamatlīdzekļu iegādi un paredzētos remontdarbus izglītības iestādē saskaņot ar Madonas pilsētas pārvaldnieku Gunti Ķeveri.
11.04.2017.