Pagājušajā rudenī VAS „Latvijas Valsts ceļi" veica autoceļa Madona-Ļaudona-Jēkabpils (V821) 12 km gara vietējās nozīmes ceļa posma grants seguma atjaunošanu. Veicot ceļa posma remontu no Lazdonas līdz Ļaudonai, tika uzbērta 6 centimetrus bieza vidēji sagatavotas drupinātas grants planējamā kārta.
Šis ir pirmais pavasaris, kad autobraucēji var novērtēt veikto darbu kvalitāti. Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Dreimane, vaicāta, kādi ir pirmie secinājumi, „Staram" atzina, ka ceļa seguma kvalitāte ir uzlabojusies, taču, kā jau to iepriekš varēja arī prognozēt, izvēloties grants seguma atjaunošanu, visas problēmas nav atrisinātas.
Ātri kļūst netīras
– Galvenais, kas daudzus, braucot pa šo ceļa posmu, neapmierina, ir tas, ka tagad pavasarī mašīnas ātri vien kļūst netīras un gandrīz vai pēc katra tāda brauciena ir jādomā par automašīnas mazgāšanu. Arī slidenums tai brīdī, kad sniegs bija nokusis, bet neliels sals vēl pieturējās, bija izteiktāks. Taču citādi ceļš pēc remonta, manuprāt, ir kļuvis labāks. Pavasaros un rudeņos, braucot pa to, gan būs jārēķinās ar diezgan lielu netīrību. Arī vasarā, kā jau uz grants ceļiem, neērtības sagādās putekļi, – uzsvēra Ilze Dreimane.
Attiecībā uz iespējām izmantot pretputekļu materiālu viņa atzina, ka tas tomēr ir valsts ceļš un par to būtu jādomā tā īpašniekam. Pašvaldība līdzekļus valsts nozīmes ceļu labošanā un uzturēšanā nevar ieguldīt. Madonas pilsētā uz pašvaldībai piederošiem grants ceļiem pretputekļu materiāls tiešām tiek veiksmīgi izmantots, bet uz daudz īsākiem posmiem. Lai šīs problēmas atkristu, vajadzētu uzklāt melno segumu, savienojot Ļaudonu ar Madonas novada centru.
– Zinām, ka Latvijā neesam vienīgais pagasts, kur uz novada centru nevar aizbraukt pa asfaltu, bet mums tas nav nekāds mierinājums, it īpaši ņemot vērā, ka Madonas novadā tādi mēs esam vienīgie, – atzīmēja Ilze Dreimane.
Ļaudoniešu centienus tikt pie asfaltēta savienojuma ar novada centru atbalsta kolēģi arī kaimiņu pagastos. Piemēram, Mētrienas pagasta pārvaldes vadītājs Andris Dzenovskis kādā sarunā ieminējās, ka viņam ir žēl ļaudoniešu un citu autobraucēju, kuriem pavasaros un rudeņos ik dienu jābrauc pa tādiem dubļiem un māliem, bet vasarā – pa putekļiem. Tā esot tīrā nelaime. Arī šoferiem pēc katra reisa autobuss, kas tiek piedzīts ar dubļiem vai putekļiem, ir jāmazgā. Droši vien arī jaunā ģimenes dakterīte neesot sajūsmā katru dienu mērot tādas kvalitātes ceļu.
– Ļaudoniešu prasības ir pamatotas, tāpēc ir jāturpina cīņa, lai beidzot arī Ļaudonas pagasta savienojums ar novada centru būtu asfaltēts. Visreālāk to būtu panākt, iestājoties vismaz par ceļa posma no Mūrniekiem līdz Ļaudonai asfaltēšanu. Tad ļaudonieši uz Madonu un atpakaļ varētu braukt pa šo ceļu, tāpat autobusi, un tālāk doties arī uz Mētrienu, – atzina Andris Dzenovskis.
Cerības nav atmestas
To, ka cerības savienot Ļaudonas pagastu ar Madonas pilsētu ar asfalta segumu nav atmestas, „Staram" apliecināja arī Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters.
– Novada pašvaldība to ik pa brīdim aktualizē. Arī nesen, kad Vidzemes reģions prasīja prioritāro ceļu sarakstu, mēs to iekļāvām; tāpat Satiksmes ministrijai esam rakstījuši vairākas reizes, ka nepieciešams asfaltēt vai vismaz noklāt ar melno maisījumu ceļa posmu, lai no Ļaudonas uz novada centru Madonā nebūtu jābrauc pa grantētu segumu. Pagaidām atbildes par to, ka tas būtu iekļauts prioritāro ceļu sarakstā, nav. Vislētāk un racionālāk droši vien būtu izvēlēties to darīt ceļa posmā no Ļaudonas caur Mūrniekiem, kur ceļa pamatne faktiski ir jau gatava, bet vienu līkumu, uzberot šķembas un melno maisījumu, droši vien vajadzētu iztaisnot, – akcentēja Andrejs Ceļapīters.
Viņš atzina, ka jāņem vērā, ka īsākais ceļš, ko daudzi izmanto, braucot no Ļaudonas uz Madonu, pērn tika atjaunots un papildināts ar granti.
– Turklāt tas ir kalnains un līkumots plus vēl Ormaņkalns pie Lazdonas, kur ziemā, iestājoties atkalai, neviens smagais transports netiek augšā. Tāpēc asfalta seguma uzklāšanai mēs pieteicām ceļu no Ļaudonas uz Madonu caur Mūrniekiem. Pa to gan būs jābrauc pāris kilometru vairāk, toties tas ir līdzens, bez kalniem un īpašiem pagriezieniem, līdz ar to ērti izmantojams ne tikai vieglajam, bet arī saimnieciskajam transportam, – norādīja Andrejs Ceļapīters.
Viņš atgādināja, ka vēl nesen novadā faktiski bija divi centri, kas ar Madonu nebija savienoti ar asfaltsegumu, bet pirms vairākiem gadiem Ošupe tika pie melnā maisījuma seguma, un Ļaudona nu ir palikusi vienīgā.
Jānosaka termiņš
– Nupat pa Latvijas radio par to arī runāja, cik daudz pagastu centru Latvijā ar asfaltsegumu joprojām nav savienoti ar novadu centriem un cik slikta daudzviet ir ceļu kvalitāte. Ļaudonas pagasts tāds ir vienīgais Madonas novadā, bet ne valstī. Diemžēl nav zināms, kad ceļi uz novadu centriem tiks noasfaltēti un vai tas vispār tiks darīts. Nesen LPS domes sēdē pašvaldību vadītāji tikās ar satiksmes ministru Uldi Auguli, un daudzi pauda sašutumu par slikto zemes ceļu stāvokli, it sevišķi pavasara šļūdoņos. Mūsu un arī kaimiņu novados (kā, piemēram, Ērgļos) liela daļa ceļu tik agrā pavasarī, kā nesen par to pārliecinājos, ir diezgan labā stāvoklī. Citos novados ceļi, kā izskanēja LPS domes sēdē, ir ļoti sliktā stāvoklī. Mums jau arī virskārta ir nonesta, bet, vai tie pavasarī ir izbraucami, daudz ir atkarīgs no ceļu uzturētāja, cik ātri reaģē un tos nogreiderē. Madonas nodaļa, iestājoties pavasarim, ir paspējusi ceļus jau vairākas reizes nogreiderēt, kad, piemēram, Daugavpils pusē tas nebija darīts vēl ne reizi. Jau zvanīju nodaļas vadītājam Vilnim Ķūrenam un izteicu pateicību par to, ka, mainoties klimatiskajiem apstākļiem, ir laikus reaģējis un veicis ceļu greiderēšanu. Savukārt attiecībā uz Ļaudonas un citu pagastu Latvijā savienošanu ar novadu centru ar asfaltēto segumu – cerams, ka satiksmes ministram no diskusijas ar pašvaldību vadītājiem kaut kas aizķērās un šis jautājums tiks risināts. Būtībā tas ir politisks lēmums. Ekonomiski to ir grūti, ja ne neiespējami pamatot. A kategorijas šoseju noklāšanu ar jaunu asfalta segumu vienmēr būs ekonomiski vieglāk pamatot, tāpēc valdībai ir konceptuāli jāvienojas un jānosaka termiņš, kādā pagastu centri ar asfalta segumu ir jāsavieno ar novadu centriem visā Latvijā, kur tas vēl nav izdarīts, – uzskata Madonas novada domes priekšsēdētājs.
07.04.2017.