KALSNAVAS pagasta iedzīvotāji jau desmito reizi Jauno gadu sagaidīja ar krāšņu uguņošanu, kaut gan pašvaldības vadītājs Vitauts Bartušauskis pieļauj, ka kāds salūtu skatīties varbūt devies uz Madonu, taču arī uz Kalsnavu bija atbraukuši no citām malām, laukums bija pilns ar mašīnām, cilvēkiem.
No pagasta kases šim priekam netika iztērēts neviens lats. Naudu kā vienmēr saziedoja uzņēmēji, iegādājāmies kvalitatīvu preci, un 15 minūšu Kalsnavas pagasta debesis mirdzēja visās varavīksnes krāsās, veidos un formās, – saka Vitauts Bartušauskis. – Atsauksmes ir labas, un man patiess prieks, ka cilvēkus uzrunājām nevis vārdiem, bet ar gaišumu, dzīvesprieku. Pēc tam bija arī balle Pārupes ielā, administratīvajā ēkā. Vietējam salūtam būs jau 10 gadu, iespējams, vēl kādreiz pirms tam tas noticis. Mūsu uzņēmēji ir atsaucīgi un saprotoši.
Autore: ASTRA ZAGORSKA