Aizvadītajā svētdienā Madonas katoļu draudzē viesojās pārstāvis no „Radio Marija".
Tiešraidē tika pārraidīta Svētā Mise, ko celebrēja un sprediķi teica priesteris Pāvils Kamola.
Radio darbinieks Rihards Miķelsons atklāja, ka katru svētdienu dodas uz kādu no Latvijas baznīcām, no kuras nodrošina radio tiešraidi. No Madonas pārraide skanēja divu stundu garumā, jo pirms Sv. Mises izskanēja Rožukroņa lūgšana un „Rūgtās asaras".
„Radio Marija" 1983. gadā tika izveidots Itālijā. Šobrīd ir 71 valsts pasaulē, kurā ir pārstāvēts šis radio. Tā galvenais mērķis ir aizsniegt vientuļos, kas atrodas savās mājās, nespēkā vai veselības problēmās. Šiem cilvēkiem ar radio starpniecību ir iespēja būt klātesošiem kopienā.
22.03.2017.