Pagājušajā ceturtdienā TV3 raidījumā „Bez tabu" demonstrētais sižets par Madonas pilsētas 2. vidusskolu ir sacēlis plašu ažiotāžu interneta portālos un sociālajos tīklos, kuros lasāmie komentāri balansē uz goda un cieņas aizskāruma robežas. Daudzus skatītājus šokēja skolas direktora komunikācijas stils ar žurnālistiem.
Sižetā Madonas pilsētas 2. vidusskolas direktoram Valentīnam Rakstiņam tika pārmesta radinieku nodarbināšana paša vadītajā iestādē, kā arī divu saunu ierīkošana skolas ēkās.
Nu jau nacionālus mērogus ieguvušais stāsts ir licis aktivizēties arī Madonas novada domes deputātiem. Pagājušajā nedēļā, pēc televīzijas sižeta, ar iesniegumu, kurā tika lūgts sasaukt domes ārkārtas sēdi un izskatīt Madonas pilsētas 2. vidusskolas direktora Valentīna Rakstiņa atbilstību ieņemamajam amatam, pašvaldībā vērsās domes deputāte Jeuženija Adamoviča. Iesniegumu ir parakstījusi arī viņas kolēģe Antra Gotlaufa.
Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts „Staram" apstiprināja, ka minētā iesnieguma izskatīšana ir šodien notiekošās pašvaldības domes ārkārtas sēdes darba kārtībā.
Šī jautājuma izskatīšanu domē plašāk atspoguļosim kādā no nākamajiem laikraksta numuriem.
21.03.2017.