Madonas pilsētā ir sākušies pavasarim raksturīgie darbi. Kā „Staram" pastāstīja Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļas labiekārtošanas darbu speciāliste Gita Lutce, kopš marta sākuma jau notiek bedrīšu lāpīšana.
– Pagājušajā nedēļā to nedaudz traucēja sniegs, bet nu atkal ir iestājies silts laiks un bedrīšu labošanu var turpināt. Vispirms bedrītes ar auksto asfaltu tika aizklātas Parka, Gaujas, Valmieras un Saules ielā, bet nu tas tiek veikts arī citviet. Ar to, ka pēc ziemas uz ielām ir izveidojušās bedrītes, ir jārēķinās katru gadu. Tajās ielās, kur asfaltsegums ir vecāks, bedrīšu ir vairāk un ik pavasari tās ir jāaizklāj. Greiderēt ielas un ceļus ar grantēto segumu gan ir pāragri, jo apakšējā kārta vēl ir sasalusi. Savukārt vasarā, kad iestāsies sauss laiks, tās, līdzīgi kā iepriekšējos gados, tiks noklātas ar pretputekļu materiālu, lai ierobežotu putekļu izplatību pilsētā, – uzsvēra Gita Lutce.
Vaicāta, vai ir sākušies arī citi pavasara darbi, viņa atzina, ka laikpstākļi to vēl neļauj, taču aiz kalniem tie arī vairs nav.
– Šī ir tikai pirmā nedēļa, kad saules stari patiešām sākuši sildīt, bet iedzīvotāji jau sākuši interesēties, kad dārza atkritumiem varēs pasūtīt lielos maisus. Šonedēļ vairāki ir zvanījuši un par to interesējušies. Teicu, ka ir jāsagaida, kamēr sniegs pavisam nokusīs un zeme apžūs. Tad arī mēs, pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļas darbinieki, varēsim sakopt zaļo zonu starp ielām, ceļiem un trotuāriem, kas dažviet, tīrot sniegu ziemā, ir sabojāta. Ceram, ka izdosies arī safrizēt liepas, jo, tuvojoties pavasarim, tās drīz sāks zaļot. Turklāt pagājušajā rudenī diezgan ātri uzkrita sniegs, pie tam jau tad, kad daļai koku visas lapas vēl nebija nobirušas, līdz ar to dažviet, kur rudenī nepaspējām, būs arī jāsavāc lapas. Patlaban tās vēl ir zem sniega. Katrā ziņā darāmā pavasarī ir daudz, viens darbs steidzina citu. Būs gan puķes jāstāda, gan zāle jāpļauj. Tradicionāli aprīlis tiks izsludināts par Spodrības mēnesi, bet Lielā talka šogad notiks 22. aprīlī, – pastāstīja Gita Lutce.
Savukārt Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris atklāja, ka šopavasar iecerēts veikt diezgan lielu bedrīšu remontdarbu apjomu.
Bedrītes aizklājot, tiks izmantotas ne tikai aukstā asfalta, bet arī mūsdienīgākas metodes, kā, piemēram, ultravioleto lampu tehnoloģija, kad asfalts tiek uzkarsēts līdz aptuveni 210 grādiem, pievienots nedaudz jauna asfalta un viss tiek sablīvēts.
– Tā ir bezšuvju metode. Vienīgā šāda iekārta ir kādai zemnieku saimniecībai Jēkabpilī. Pieprasījums ir diezgan liels, bet mēs uz tās izmantošanu esam laikus pieteikušies, līdz ar to Madona būs viena no pirmajām pilsētām, kur viņi ieradīsies, kad būs piemēroti laikapstākļi. Testa režīmā esam to jau izmēģinājuši gan iepriekšējā gadā, gan vēl gadu iepriekš, kad, izmantojot bezšuvju metodi, tika salabotas bedrītes ielās, kuras tika asfaltētas pirms daudziem gadiem. Taču šogad remonts būs jāveic arī ielās, kurās jauns asfalta segums tika uzklāts beidzamajos gados, kā, piemēram, Saules ielā (Gulbenes virzienā), tāpat plaisas, kas atgādina zirnekļa tīklu, izveidojušās arī uz apvedceļa. Garantijas termiņu (4 gadus) asfaltsegums ir izturējis, un šajā laikā par bedrīšu lāpīšanu atjaunotajās ielās nebija jāraizējas, bet tagad par to ir jādomā, pie tam, kā to kvalitatīvāk izdarīt un salabot. Labākais, ko šajā situācijā varam darīt, ir tās aizklāt, izmantojot infrasarkano lampu tehnoloģiju, – uzskata Guntis Ķeveris.
Madonas pilsētas pārvaldnieks atzīst, ka lielo bedrīšu pārklāšana kritiskākajās vietās, izmantojot auksto asfaltu, ir pagaidu variants. Taču, pateicoties šādai metodei, bedrīšu remontu uz ceļiem, trotuāriem, autostāvvietās, pagalmos u. tml. var veikt arī agrā pavasarī vai vēlā rudenī. Bedres stāvoklis un laikapstākļi neietekmē asfalta saķeri ar bedres virsmu un malām.
– Esam apsvēruši arī citus risinājuma variantus. Piemēram, šķembu izmantošanu, bet pilsētā tas nav iespējams tikai tāpēc, ka uz visām ielām ir komunikācijas, akas, lietus notekūdeņu sistēmas utt. Nav tā, kā uz lielajiem ceļiem, kur var uzlikt bitumena mastiku, virsū uzbērt šķembiņas un aiztaisīt visas bedres. Tas nozīmē, ka mums Madonas pilsētā jāstrādā pēc pilnās tehnoloģijas ar karsto asfalta liešanas paņēmienu, izmantojot infrasarkanās lampas utt. Tas izmaksās nedaudz dārgāk, bet citu risinājumu jau nav. Jaunajam asfaltsegumam mūsdienās ir mainījušies kritēriji, un jaunajā asfaltmasā procentuāli ir samazinājusies bitumena mastika. Direktīvas to pieļauj. Jaunais asfaltsegums garantijas laiku iztur, bet, tam beidzoties, bedres atjaunotajās ielās izveidojas diezgan strauji, – atzīmēja Guntis Ķeveris.