Gribu pastāstīt par saviem aizgājušajiem pieciem gadiem, kad biju cilvēciski noguris no dzīves. Brīdī, kad mūžībā aiziet ļoti tuvs cilvēks, visa pasaule šķiet pazūdam zem kājām. Tā jutos arī es, pavadot mūžībā sievu. Bet tad pienāca labākas dienas, jo vienmēr mums līdzās atrodas cilvēki, kuri palīdz grūtā brīdī.
Manā gadījumā tas bija tuvs kaimiņš – Jāzeps Vanags. Viņš vairākas reizes aicināja aiziet uz baznīcu, uzsverot, ka kļūs vieglāk. Noticēju un aizgāju. Par to esmu viņam ļoti pateicīgs. Tāpat Madonas katoļu draudzes prāvestam Pāvilam Kamolam, kas mani laipni uzņēma, un draudzes locekļiem, jo manā dzīvē daudz kas mainījās. Tādēļ iesaku apmeklēt baznīcu arī citiem, izmantot Alfa kursa sniegtās iespējas un nepaiet garām Madonas lūgšanu kapelai pilsētas centrā. Palūdzieties – un jums dzīvē kļūs vieglāk! Arī ģimenē būs lielāka draudzība, saticība un Dieva svētība.
28.02.2017.