Vakar Madonas novada bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā notika pasākums ģimenēm „Mēs darām tā".
Šoreiz pasākumā viesojās madoniešu Jaujenieku ģimene: tētis Gunārs, mamma Santa, Jāzeps, Emīlija, Terēze, Jānis un Roberts. Bija sagatavota pat neliela izrāde, stāstījums un spēles par un ap grāmatām.
– Grāmatas ir brīnumaina pasaule, kurā nokļūstot aizmirstam par realitāti un laiku. Aizrautīgi lasot, mēs ļaujamies emocijām un piedzīvojumiem. Lasīšana bagātina valodu un ļauj izzināt pasauli. Bet kā sākas grāmatu mīlestība? Kā lasīt, lai saprastu un uzņemtu informāciju? Kā izvēlēties grāmatu ģimenes kopīgai lasīšanai, kā veidot lasīšanas tradīcijas ģimenē? To cenšamies noskaidrot bibliotēkas ikmēneša tikšanās laikā, – komentē bērnu literatūras nodaļas vadītāja Līga Fiļipova.
24.02.2017.