17. februārī Biksērē, J. Ramaņa ielā 4, svinīgi tika atklāts multifunkcionālais centrs "Logs". Šo brīdi bija ilgi gaidījuši daudzi Sarkaņu pagasta iedzīvotāji, bet visvairāk – vietējie jaunieši.
Pēc svinīgās lentes griešanas, ko veica šī raksta autore, Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs un Sarkaņu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Simtnieks, apmeklētāji varēja doties ekskursijā pa centra telpām. Tās turpmāk būs vietējo iedzīvotāju pulcēšanās un brīvā laika pavadīšanas vieta. Multifunkcionālā centra mērķis ir radīt labvēlīgu vidi, kur pulcēties Sarkaņu pagasta iedzīvotājiem, lai kvalitatīvi pavadītu brīvo laiku, kā arī iegūtu viņu vajadzībām un interesēm atbilstošas zināšanas un prasmes.
Multifunkcionālā centra "Logs" atklāšanas svētkos visvairāk izskanēja vārds "paldies". Tas tika adresēts visiem, kuri palīdzēja realizēties idejai par multifunkcionālā centra izveidi, – pašvaldības vadībai, domes deputātiem, Sarkaņu pagasta pārvaldes darbiniekiem un jo īpaši vietējiem jauniešiem, bez kuru iniciatīvas, ticības un degsmes šīs gaišās un dzīvespriecīgās telpas netiktu sakoptas un iekārtotas.
Vakara gaitā centra viesus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja vietējais Sarkaņu pagasta jaunietis, grupas „Melns uz Balta" solists Kristers Rudzītis. Radošo darbnīcu vadīja Valentīna Gailīte, kas aicināja viesus veidot pašiem savus logus, jo, kā mēs visi zinām, katram ir savs iemīļots logs.
24.02.2017.