Kārtējo spožo panākumu aizvadītajā nedēļā ieguva Madonas pūtēju orķestris mākslinieciskā vadītāja Andreja Cepīša vadībā.
Orķestris 16. un 17. februārī piedalījās starptautiskajā pūtēju orķestru festivālā Prāgā. Mūsu kolektīvs starptautiskajā konkursā ieguva augstāko apbalvojumu, kārtējo reizi apliecinot, ka ir ne vien labākais kolektīvs savā grupā Latvijā, bet arī izcila mūziķu vienība starptautiskā konkurencē. Sveicam, lepojamies un gaidām koncertu pašu mājās!
22.02.2017.