Rīt, 1. februārī, Madonas kultūras namā pulcēsies Latvijas dizaina un mākslas vidusskolu audzēkņi, lai piedalītos modes skatē – konkursā „Dizaina balss".
Līdzīgs pasākums, ko pirms diviem gadiem organizēja J. Simsona Madonas mākslas skola, jau piesaistīja plašu interesentu loku, jādomā, ka šogad interese neatslābs. Pirmajā „Dizaina balsī" vērtīgi bija gan izsmeļošie mācību iestāžu stendi un skolu prezentācija, gan aizraujošā modes kolekciju skate, ko uz Madonas kultūras nama skatuves demonstrēja Latvijas profesionālo dizaina un mākslas vidusskolu audzēkņi.
Šogad vērienīgajā un krāšņajā sarīkojumā tiks pārstāvētas septiņas Latvijas profesionālās dizaina un mākslas vidusskolas: Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, Valmieras Mākslas vidusskola, Rēzeknes Mākslas vidusskola, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola", Ogres tehnikums, Jaņa Rozentāla Mākslas vidusskola. Savu kolekciju „Es tiešām mīlu Madonu!" demonstrēšanai uz mēles izstrādājuši arī J. Simsona Madonas mākslas skolas audzēkņi.
Ieeja pasākumā ir bez maksas.
31.01.2017.