14 komandas un seši individuālie dalībnieki 15. janvāra rītā bija gatavi pierādīt savas zvejnieka prasmes, cīnoties par Mārcienas pagasta pārvaldes rīkoto zemledus makšķerēšanas atklāto sacensību balvām.
Piedalījās Alūksnes, Balvu, Dobeles, Kokneses, Sāvienas, Mārcienas, Ļaudonas, Preiļu, Mētrienas, Atašienes, Kalsnavas un Ērgļu makšķernieki un makšķernieces. Pēc svinīgās sacensību atklāšanas visi devās uz Labones ezera ledus laimīgā āliņģa meklējumos, kurš nestu viņiem visbagātāko lomu.
Pavisam tika sazvejots ap 40 kg asaru un raudu. Pieķērās arī pa kādai līdakai, kas diemžēl nebija sasniegušas attiecīgo izmēru un veiksmīgi tika atlaistas.
Jauniešu grupā 1. vietā – Guntis Bogotājs (Preiļi), 2. vietā – Emīls Vestfāls (Sauleskalns), 3. vietā – Agris Vojevodskis (Preiļi).
Dāmu sacensībā 1. vietā – Santa Rozenlauka (Krimūnas), 2. vietā – Liene Strušule (Ērgļi), 3. vietā – Māra Keņge (Dobele).
Kungu grupā 1. vietā – Ingars Ūdris (Kalsnava), 2. vietā – Viktors Ūdris (Kalsnava), 3. vietā – Vairis Viļevičs (Sāviena).
Komandu konkurencē 1. vietā – "Kalsnava" (5,650 kg), 2. vietā – "Savieši" (4,28 kg), 3. vietā – "Copes nams" (4,00 kg).
Pasākumā dalībnieki tika cienāti ar tradicionālo Mārcienas zupu, visi lietderīgi, jauki, sportiskā gaisotnē pavadīja laiku pie dabas. Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos. Gaidām ciemos arī nākamgad. Paldies Mārcienas pagasta pārvaldei par atbalstu, par informatīvo atbalstu paldies portālam www.copeslietas.lv un www.madona.lv, laikrakstam "Stars".
25.01.2017.