Kāda madoniete bijusi pārsteigta par veidu, kādā pie tirdzniecības un atpūtas centra „Efeja" tīrīts ēkai piegulošais automašīnu stāvlaukums – sniegs sastumts tieši priekšā gājēju celiņam necaurbrienamā valnī.
Sieviete lūgusi strādnieku sniegu nestumt priekšā gājēju celiņam, taču viņš atbildējis, ka tik daudz viņam par šo darbu nemaksājot. Tādēļ madoniete sazvanījusi pašu tirdzniecības un atpūtas centru „Efeja", kur pretī jautāts – kur tad citur lai sniegu liek? – Pateica, lai pa šo gājēju celiņu neejot, lai ejot apkārt un ka neviens stāvlaukumus citādāk nevarot iztīrīt, – izbrīnīta ir Mārīte.
Gods godam, nākamajā rītā šis gājēju celiņš tomēr bija attīrīts gan no sniega, gan no priekšā sastumtajiem sniega vaļņiem. Jāatgādina, ka pēc idejas un Madonas novada saistošajiem noteikumiem šie gājēju celiņi piegulošo teritoriju īpašniekiem būtu jānotīra pašiem. Nevis vēl jāaizber ar sniegu.
20.01.2017.