Madonietis Atis Drozdovs padalās iespaidos par 15. janvārī piedzīvoto: „Šodien ar Armandu Ozdobu pirmo reizi piedzīvojām ko tādu. Tas bija ceļa posmā Madona-Pļaviņas, 9. kilometrā, ap pulksten 23.10, ārā putināja sniegs, viss slapjš, uz ceļa putra, redzamība, lai neteiktu vairāk, draņķīga. Ceļa malā guļam pamanījām cilvēku."
Braucēji nedomājot piestājuši, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu gulošajam palīdzību: „Jaunais vīrietis knapi elpoja, bija pārsalis, nevarēja īsti pakustēties, bija manāmā alkohola reibumā, nespēja parunāt un pat atbildēt uz elementāriem jautājumiem. Ātrā palīdzība salīdzinoši profesionāli reaģēja uz mūsu zvanu, garām braucot pieslīdēja arī ceļu policija, kopīgiem spēkiem palīdzēja cietušajam vīrietim un izglāba viņa dzīvību. Šis ir parasts stāsts, kas aicina cilvēkus būt piesardzīgiem un nebūt vienaldzīgiem. Palīdzēsim nelaimē nonākušajiem, jo kādreiz tie varam būt arī mēs."
20.01.2017.