Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), 3. janvārī pulksten 18.53 tika saņemts izsaukums uz Rūpniecības ielu Madonā, kur dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtama gāzes smaka.
Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatējuši, ka vienā no dzīvokļiem, mainot tukšo gāzes balonu pret pilno, notikusi gāzes noplūde. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja dzīvokli un kāpņu telpu. Darbi tika pabeigti pulksten 19.07. Negadījumā neviens necieta.
10.01.2017.