Pērnā gada vasarā Carnikavas sieviešu koris "Undīne" uzaicināja uz kopīgu ekskursiju vīru koru "Staburags" un "Gaiziņš" dziedātājus.
Projekts tika realizēts, un visu triju koru pārstāvji kopīgi izceļojās pa skaisto Horvātiju, atpūšoties un uzdziedot.
Lai atsvaidzinātu kopā pavadītās dienas ar dziesmām, dejām, sarunām un uzfilmētajiem fotokadriem, pasākuma organizatores meklēja vietu, lai vēlreiz satiktos. To atrast gada nogalē nebija viegli, jo kolektīvi taču mājo dažādās republikas malās. Beidzot tika panākta vienošanās par satikšanos un kopkoncertu 17. decembrī "neitrālā laukumā" – mājīgajā un skaisti izremontētajā nelielajā Ķeguma kultūras namā. Vietējie iedzīvotāji klausījās gan atsevišķi katra kora uzstāšanos, gan arī kopkora skanējumu. Šī tikšanās viesa cerības tikties arī vēl priekšdienās – arī jaunajā gadā.
06.01.2017.