OŠUPES pagasta Degumnieku pamatskolā rīkotajā eglītes sarīkojumā vienmēr viesos tiek gaidīti arī skolas absolventi un bijušie darbinieki.
Degumnieku pamatskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Edīte Zaube, aicinot viesos uz skolu, lai piedalītos Ziemassvētku eglītes sarīkojumā „Patiesība par patiesību", kas notiks 21. decembrī pulksten 19, uzsver: – Svinīgi tiekoties gada nogalē pie sapostas skolas eglītes, vienmēr šķiet, ka tas ir kā mazs skolas salidojums. Šogad vēl sildāmies atmiņu gaisotnē no lielā skolas salidojuma, tāpēc absolventus varētu ieinteresēt kopīga bilžu pārskatīšana. Kopīgi pakavēsimies skolas gaitās, novērtēsim ne tikai to, ko esam iemācījušies mācību priekšmetu stundās, bet arī apguvuši dažādos skolas interešu pulciņos, sasnieguši sporta sacensībās vai guvuši ievirzi pašdarbības kolektīvos, kā arī mūzikā, mākslā u. c.
Jauka solās būt vakara programma: uzvedums „Brēmenes muzikanti" un Ziemassvētku vecīša sagaidīšana, polonēze, balle kopā ar muzikantu Raivi. Darbosies kafejnīca „Pie Skaidrītes".
20.12.2016.