Ziemassvētkiem veltīts sarīkojums 13. decembrī notika Madonas jauniešu centrā „Kubs".
Uz vienu no pirmajām šā gada „eglītēm" pulcējās Madonas bērnu un jauniešu centra skolotājas Daces Sinātes ģitāristu pulciņa un studijas „Mazais Jēriņš" dalībnieki, kā arī viņu vecāki. Vispirms bērniem tika piedāvātas darbnīcu aktivitātes, pēc tam sekoja koncerts, kurā uzstājās gan mazie vokālisti, gan dažāda vecuma ģitāras spēlētāji. Bija arī sarūpēts neliels cienasts.
16.12.2016.