Līdz Ziemassvētkiem atlikušas vien dažas nedēļas, arvien lielāka rosība manāma svētku rotājumu gatavošanā un dāvanu sagādāšanā.
Jau nedēļas nogalē – 10. decembrī – pilsētas Saieta laukumā tiks iedegta svētku egle. Radot Ziemassvētku noskaņu pirms pasākuma, muzejā no pulksten 12 līdz 15.30 darbosies radošā darbnīca "Leduspuķe". Veidosim kopīgi leduspuķi, kā arī gatavosim nelielas svētku dāvaniņas, muzikālo noskaņu radīs J. Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņi.
Nākamajā nedēļā, sākot no 12. līdz 16. decembrim, no pulksten 10 līdz 14 muzejā darbosies radošās aktivitātes "Ziemassvētkus gaidot". Šogad ikvienam – lielam un mazam – būs iespēja uztaisīt savu svētku rotājumu – saulīti, kā to bērnībā taisīja mūsu vecvecāki. Kāpēc saulītes? Jo ziemas saulgriežu laikā diena pamazām kļūst garāka un saule ir mūžīgās kustības un dzīvības simbols. Darbosimies kopā un izspēlēsim kādu rotaļu, gaidot gada baltākos un sirsnīgākos svētkus. Skolu klases aicinām pieteikties, zvanot uz tālruni 64823844 vai 26102225.
14. decembrī pulksten 12 aicinām uz muzeja ikmēneša tikšanos senioriem ciklā "Dzīves un mākslas krāsās". Ziemassvētku noskaņās runāsim par laikrāžiem, jo mazajā zālē atklāsim izstādi "Pulksteņi". Tā iepazīstinās ar dažāda veida pulksteņiem. Radīsim svētku noskaņu ar interesantiem stāstiem, radošu kopā darbošanos un labiem vārdiem. Uz sirsnīgu tikšanos muzejā!