Rit 2016. gada pēdējā mēneša – decembra – otrā nedēļa. Pavisam drīz jau Ziemassvētki un arī gadumija. Šajā laikā arvien biežāk aizdomājamies par aizejošā gada gājumu, atzīmējot pozitīvo un arī apzinoties to, kas nav izdevies tā, kā bija iecerēts, – gan katram pašam personīgi, gan sabiedrībai kopumā.
Tuvojoties gadumijai, aicinām arī savus lasītājus pavērtēt šo gadu un dalīties ar „Stara" lasītājiem labajā un pozitīvajā, kas tajā piedzīvots, pastāstīt par notikumiem sava pagasta, novada vai arī valsts mērogā, kuri atnesuši prieku un devuši ierosmi un spēku darboties pašiem vai – gluži pretēji – sarūgtinājuši. Varat arī ieteikt mums, žurnālistiem, uzmeklēt cilvēkus, kuri šajā gadā mūsu reģionā ir pelnījuši, lai par viņu veikumu pastāstītu pārējiem.
Gaidīsim jūsu vēstules un ieteikumus, gan sūtot pa pastu (laikraksta „Stars" redakcija, Blaumaņa iela 17, Madona, Madonas novads, LV 4801), gan e-pastā ([email protected]) līdz 20. decembrim. Visas vēstules piedalīsies izlozē, kurā varēs laimēt laikraksta abonementu (pēc izvēles – drukāto vai elektronisko) trim mēnešiem.
07.12.2016.