3. decembrī pēc pulksten 18 Madonas novada Vestienas pagasta Vestienā, uz autoceļa
Bērzaune-Vestiena-Ērgļi, apturēts iereibis automašīnas SAAB vadītājs, kurš turklāt bija
bez vadīšanas tiesībām.
Vīrietis atradās 1,27 promiļu reibumā.
Par šo pārkāpumu policijā sākts kriminālprocess.
Informāciju sagatavoja: SINTIJA GULBE,
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas grupas
vecākā inspektore