26. novembrī tirdzniecības centrā „Valleta" Valmierā jau trešo reizi norisinājās skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus „Ieskandini Ziemassvētkus!".
Pasākumā ar pašu ražotām precēm piedalījās 27 skolēnu uzņēmumi no Valmieras, Mazsalacas, Gulbenes, Viesītes un citām reģiona vispārizglītojošajām skolām. TC „Valleta" apmeklētājiem tā bija lieliska iespēja iegādāties ne tikai oriģinālas svētku dāvanas, bet arī ikdienā noderīgas lietas. Kā pastāstīja SMU konsultante Agita Šamšele, pirmo reizi gadatirgū varēja iegādāties Valmieras tehnikuma audzēkņu gatavotos piparmētru sīrupus, ievārījumus, ķirbju našķus un garšaugus.
Madonas pilsētas skolu SMU šajā dienā piedalījās uzņēmēju dienā pilsētas sporta hallē.
Reģionālais SMU Ziemassvētku gadatirgus Madonā plānots 14. decembrī tirdzniecības centrā „Maxima XX" Rūpniecības ielā 49.
29.11.2016.