MADONĀ, Parka ielā 4, ceturtdien, 24. novembrī, no pulksten 17 līdz 19 notiks jaunizveidotās pašpalīdzības grupas onkoloģijas slimniekiem tikšanās.
Par gaidāmo tikšanos ziņo grupas izveides iniciatore Danuta Kiopa: – Ir pieejami "Dzīvības koka" informācijas materiāli. Pastāstīšu arī par "Dzīvības koka" nometni "Spēka avots".