Kā ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), 15. novembrī, pulksten 23.46, tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Dzelzavas pagastu, kur mežā bija apmaldījusies sieviete un saviem spēkiem nespēja izkļūt laukā.
Ugunsdzēsēji glābēji kopā ar Valsts policijas darbiniekiem vairākkārt sazinājās ar sievieti caur telefonu, lai noskaidrotu viņas atrašanās vietu, un izmantoja skaņas signālu, lai norādītu sievietei izeju laukā no meža. Pārmeklējot tuvējo apkārtni un sekojot sievietes atstātajām pēdām sniegā, ugunsdzēsēji glābēji pārsalušo un nogurušo sievieti atrada un kopā ar Valsts policijas darbiniekiem nogādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Glābšanas darbi tika pabeigti pulksten 4.50. Valsts policija noskaidroja, ka sieviete mežā bija devusies pēc strīda ar draugu.
VUGD aicina iedzīvotājus būt apdomīgiem un nepakļaut savu dzīvību un veselību briesmām – nedoties uz ledus, jo uz atsevišķām ūdenstilpēm izveidojusies ledus kārta nav pietiekami bieza, lai varētu izturēt cilvēka svaru, kā arī šajā drēgnajā laikā nedoties vienatnē mežā, jo, iestājoties tumsai, varat arī neatrast mājupceļu.