Jau tradicionāli Latvijas Republikas proklamēšanas dienā notiks ekumenisks dievkalpojums Madonā.
Šoreiz 18. novembrī pulksten 12 Madonas novada domes vadība, arī deputāti un dažādu kristīgo konfesiju garīdznieki, tāpat draudzes pārstāvji aicināti uz valsts svētkiem veltīto ekumenisko dievkalpojumu Madonas katoļu baznīcā.