Naktī uz 10. novembri, pulksten 0.15, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Parka ielu Madonā, kur divstāvu dzīvojamajā mājā bija jūtams piedūmojums.
Kā informē VUGD, ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkas otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 1 kvadrātmetra platībā. Pirms VUGD ierašanās iedzīvotāji liesmas jau bija dzēsuši, uzlejot spaini ar ūdeni degšanas vietai, bet ieradušies ugunsdzēsēji glābēji tālāk jau nodzēsa vēl gruzdošās mantas. Ugunsgrēkā cieta apmēram 47 gadus vecs vīrietis, kas bija saindējies ar dūmiem un tika hospitalizēts. Ugunsgrēks pilnībā tika likvidēts pulksten 0.43.