Rudenī ieskrējušies, apgriezienus uzņem Madonas bērnu un jauniešu centra teātra studijas „Pilnpiens" dalībnieki.
Atraktīvi un interesanti laiks tiek pavadīts iknedēļas mēģinājumos, laužot biklumu un rutīnu treneres Ineses Zīles vadībā. Šogad studijā darbojas 30 skolēni, kas sadalīti vecuma grupās: 1.-5. klase, 7.-9. klase un 10.-12. klase.
9. novembrī studijas dalībnieki dosies ekskursijā uz Rīgu, kur Dailes teātrī noskatīsies teātra izrādi „Bonija un Klaids". Tāpat plānota tikšanās ar teātra cilvēkiem Sandu Dejus un aktieri Gintu Andžānu. 11. novembrī studijas dalībnieki iesaistīsies Poruka ielas aktivitātēs. Svinot dzejnieka Jāņa Poruka 145. dzimšanas dienu, tiek iestudētas „Saulesmeitu dejas". 12. novembrī plānota studentu meistarklase, bet 17. novembrī – vecāko klašu audzēkņiem brauciens uz Jelgavu skatīties studentu teātri un izspēlēt teātra sporta maču. 27. novembrī studijas „Pilnpiens" dalībnieki dosies uz Lauteri, kur tautas namā ritēs labdarības pasākums „Sapnim ir spārni".