CESVAINES pils muižkunga kabinetā rīt, 3. novembrī, norisināsies rakstniekam, žurnālistam, kā arī gleznotājam Anšlavam Eglītim veltīta piemiņas pēcpusdiena.
– Anšlavam Eglītim 14. oktobrī apritēja 110. dzimšanas diena, un, lai gan viņš ir dzimis Rīgā, viņa dzimta nāk no mūspuses un mēs viņu uzskatām par savu novadnieku, – stāsta Cesvaines bibliotēkas vadītāja Vēsma Nora. – Pasākums top sadarbībā ar Madonas novadpētniecības un mākslas muzeju, un muzeja literatūras sektora vadītāja Dace Zvirgzdiņa iepazīstinās ar Anšlava Eglīša biogrāfiju un radošo daiļradi, būs iespēja dzirdēt arī lasījumus no viņa darbiem, kā arī Cesvaines Mūzikas un mākslas skolas sagatavotos priekšnesumus. Mūsu bibliotēkā jau kādu laiciņu ir Anšlavam Eglītim veltīta izstāde, un ceturtdien tā būs apskatāma arī pasākuma apmeklētājiem. Ļoti ceram, ka cesvainieši būs atsaucīgi un pasākums izdosies. Katrā ziņā visi laipni aicināti – sākums pulksten 16.