DZELZAVAS pagasta pārvalde nu jau pavisam drīz būs pārvākusies uz jaunām telpām – „Liepas", Dzelzavā.
Kā laikraksts „Stars" uzzināja Dzelzavas pagasta pārvaldē, līdzšinējā pagasta pārvaldes ēka Kļavu ielā 4, daudzu vietējo iedzīvotāju atmiņā vienmēr arī ir bijusi kā centrālā kantora ēka. Tomēr nu jau gadiem māja bijusi bēdīgā stāvoklī – elektroinstalācija un apkures sistēma ir novecojusi, iestājoties vēsajam laikam, telpās ir vien ap +12 grādiem. Tā kā ēka pieder privātīpašniekam, nav bijis pašvaldības interesēs veikt lielus ieguldījumus svešā īpašumā.
Savukārt kaimiņos esošā ēka „Liepas" iepriekš darbojusies kā jauniešu centrs, un telpas ir gaišas, izremontētas. Noslēdzoties projektam, izlemts mainīt iepriekšējo ēkas izmantošanas mērķi, uz ēku pārceļot pagasta pārvaldi.
Dzelzavas pagasta pārvaldē informēja, ka jau šobrīd vairums pārvaldes darbinieku apmeklētājus pieņem jaunajā ēkā, „Liepās". Atsevišķās telpās ir atlicis pārkāpt pāri astei ar remontdarbiem, līdz ar to līdzšinējā pagastmājā Kļavu ielā 4 apmeklētājus turpina pieņemt pagasta pārvaldes vadītājs Andrejs Jankovskis, sociālā darbiniece un bāriņtiesas locekle. Taču jau pavisam drīz (plānots, ka novembra laikā) arī viņi pārcelsies uz ēku „Liepās".
Andrejs Jankovskis piebilda: – Pagājušajā ziemā bija pamatota darbinieku sūdzība Valsts darba inspekcijai par nepiemērotiem darba apstākļiem, jo ēkā tiešām bija auksts. Tā kā ēka ir privātīpašums, turklāt tajā būtu jāiegulda ļoti daudz līdzekļu, kam deputāti nepiekrita, tika izlemts pārcelt pagasta pārvaldi uz „Liepām". Tur bija jāveic daži pielāgošanas darbi, vislielākā aizķeršanās bija ar sociālās darbinieces kabinetu, jo tam ir jāatbilst noteiktajām prasībām. Taču būvniecības darbi nupat jau noslēgsies, ceram, ka divu nedēļu laikā, līdz ar to novembrī visi darbinieki būs pārvākušies uz jaunajām telpām.