Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par grozījumiem Madonas novada pašvaldības lēmumā Nr. 165 par SIA „Madonas slimnīca" pieslēgšanu Madonas pilsētas centralizētās apkures sistēmai.
Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs deputātiem sniedza informāciju par jau izstrādāto tehnisko risinājumu Madonas slimnīcas ēku pieslēgšanai Madonas pilsētas centralizētajai siltumapgādei un izteiktajiem priekšlikumiem šī projekta trīspusējai finansēšanai un piederībai.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma: lēmuma 2. punktu izteikt šādā redakcijā: „2. Noteikt trīspusēju šīs siltumtrases izbūves projekta finansējumu: 2.1. SIA „Madonas slimnīca" – EUR 30 000, 2.2. "Madonas novada pašvaldība" – EUR 75 000, 2.3. SIA „Madonas siltums" – EUR 78 791,06" un papildināt lēmumu ar 3. punktu šādā redakcijā: „3. Uzdot SIA „Madonas slimnīca" savu finansējuma daļu ieskaitīt „Madonas novada pašvaldības" bankas norēķinu kontā, atbilstoši rēķinam. Rēķinā norādot mērķi: SIA „Madonas slimnīca" finanšu ilgtermiņa ieguldījums SIA „Madonas siltums" izbūvētajā siltumapgādes sistēmā."