Ar Madonas novadu esmu saistīta jau no bērnības dienām, jo katru vasaru esmu pavadījusi Liezēres "Reiņos".
Jau pusgada vecumā uzturējos pie vecmāmiņas (mātesmātes). Tagad gan jau kopš 1989. gada mana skaistā zeme ir Vestienas "Tropelēs", kur mēs ar dēlu saimniekojam.
Esmu filologs, skolotāja.
Ilgi – 60 gadu – nostrādāju ar jauniešiem. Rīgā, Pārdaugavā, esmu savu darbu saistījusi ar rajona skolotājiem – vadīju latviešu valodas un literatūras skolotājiem metodisko darbu.
Kāpēc vienmēr priecājos, ka varu sadarboties un nekad neesmu viena? Tā ir sabiedrība, kurā jūtos vajadzīga. Tādēļ turpinu nepārtraukt savu darbu, tagad kā pensionāre darbojos pensionēto skolotāju klubā, kas mitinās Rīgā, Latviešu biedrības namā. Divas reizes mēnesī visi sanākam kopā. Darbs tiek plānots divreiz gadā, un reizi gadā izdodam žurnālu "Saulespuķe". Žurnālu vadu un rosinu savus biedrus rakstīt par to, ko jūtam, redzam un dzirdam. Aicinām piedalīties, kā katrs varam. Dodamies ekskursijās, apmeklējam mākslas pasākumus, un katrs var izvēlēties, kā darboties.
Skolotāju pensionāru klubs jau kopš 1962. gada aicina savā pulciņā skolotājus pensionārus. Arī dziedam, un aktīvie kora "Saskaņa" dalībnieki iesaistās mūsu kluba norisēs.
Laipni lūdzu pensionētos skolotājus viesoties mūsu pasākumos arī Rīgā! Gaidām jūs! Rosinu tikties arī šeit, lai pārrunātu par savu darbību.