Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par zemes lietošanas mērķu noteikšanu nekustamajam īpašumam „Autoceļš V560" Ošupes pagastā.
Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls deputātus informēja, ka Ošupes pagasta pārvalde ir saņēmusi Valsts akciju sabiedrības „Latvijas Valsts ceļi" iesniegumu par nekustamā īpašuma „Autoceļš V560" lietošanas mērķa noteikšanu.
– Uz diviem zemesgabaliem (vienam platība – 9,93 ha, otram – 2,59 ha) izbūvēti valsts vietējā autoceļa V560 Gaigalava-Kvāpāni-Degumnieki posmi, – norādīja Aigars Šķēls.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma VAS „Latvijas Valsts ceļi" piekritīgajam nekustamajam īpašumam „Autoceļš V560", Ošupes pagasts, sastāvošs no divām zemes vienībām (platība 9,93 ha un 2,59 ha), ar nosaukumu „Autoceļš V560", noteikt nekustamā īpašuma lietošanas mērķi – zeme dzelzceļa infrastruktūras zemes nodalījuma joslā un ceļu zemes nodalījuma joslā, kods 1101.