Ceturtdien, 6. oktobrī, pulksten 19 Madonā, Valdemāra bulvārī 18, notiks iknedēļas Madonas katoļu draudzes pastorāta nodarbība.
Tā ir atvērta ikvienam klausītājam, jo šoreiz sarunas tēma ir par okultismu. Uz jautājumiem atbildes sniegs draudzes prāvests priesteris Pāvils Kamola. – Diskusiju vakari pastorātā iecerēti arī turpmāk, – uzsver atbildīgā Anita Cibule. – Vēlamies runāt par apkārtnē aktuāliem jautājumiem, rast atbildes uz tiem no garīgā viedokļa. Oktobra beigās diskutēsim par Helovīna dienu, Mirušo piemiņas dienu un atlaidām. Ja ieradīsies daudz interesentu ārpus draudzes, ir doma nākamajā gadā viņus aicināt uz Alfa kursa nodarbībām.