Lauksaimniekiem, lauku uzņēmējiem, zivsaimniekiem, visiem, kam ir interese par zivju audzēšanu, 4. oktobrī SIA "LLKC" Madonas nodaļa rīko pieredzes apmaiņas braucienu uz Rēzeknes novadu.
Pieredzes apmaiņa būs saistīta ar ūdenskrātuvju veidošanu, zivju dīķu ierīkošanu un apsaimniekošanu Latgalē. Ar programmu iepazīstina SIA "LLKC" uzņēmējdarbības konsultante Anita Briška. Rēzeknes novada Sakstagala pagasta "Pērtniekos" par SIA "Vlakon" pieredzi dolomīta karjera piemērošanā zivsaimniecībai un tūrismam, par dīķiem piemērotu sugu izvēli un dīķu apsaimniekošanu pastāstīs struktūrvienības vadītāja Ineta Lontone. Tiks iepazīta arī Ozolmuižas pagasta ZS "Kalēji" dīķsaimniecība. Par auksto un silto ūdeņu dīķu ierīkošanu, ūdenskrātuvju apsaimniekošanu, zivju sugu izvēli pastāstīs īpašnieks Aivars Kjakse.
Izbraukšana otrdien, 4. oktobrī, pulksten 8 no veikala "Rimi" stāvlaukuma, kur gaidīs lielais autobuss. Ieteikums – izvēlēties piemērotus apavus, ģērbties silti un atbilstīgi laikapstākļiem, jo paredzēts apskatīt zivju audzēšanas saimniecības. Tie, kam nav izdevīgi no rīta braukt uz Madonu, var pievienoties pa ceļam, tikai par to jāvienojas, piesakoties braucienam. Vēlams iepriekš pieteikties (līdz 29. septembrim) pa e-pastu [email protected].