7. septembrī
Pulksten 15.59 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Mārcienu, kur 3 stāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtama gāzes smaka.
Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji apsekoja visus mājas dzīvokļus, un vienā no tiem tika konstatēta gāzes smaka, ko, iespējams, radīja bojāta gāzes plīts. Gāzes dienests un Valsts policija aizliedza lietot bojāto plīti, mājas telpas tika izvēdinātas. Glābēji darbus pabeidza pulksten 17.24.
Informāciju sagatavoja: SANDRA VĒJIŅA,
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā
speciāliste